Wiadomości z Zabrza

Zabrze zaprezentowało się podczas XXX Forum Ekonomicznego

  • Dodano: 2021-09-09 07:45, aktualizacja: 2021-09-09 08:03

“Rewitalizacja – stan, podejście, nowa perspektywa” to tytuł panelu, w którym uczestniczyła wczoraj podczas Forum Ekonomiczne / Economic Forum w Karpaczu prezydent Zabrza Małgorzata Manka-Szulik. Wziął w nim udział także m.in. wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej Waldemar Buda.

– W trakcie dyskusji miałam okazję przedstawić zabrzańskie osiągnięcia z obszaru rewitalizacji. Poruszony został także temat finansowania kolejnych ważnych dla mieszkańców przedsięwzięć. Ponadto, rozmawialiśmy o przygotowywanych nowelizacjach przepisów prawnych w tym zakresie – komentuje Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Forum Ekonomiczne w Karpaczu jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee. Międzynarodowy wymiar Forum Ekonomicznego daje szansę na to, aby zastępować stereotypy faktami, a opinie kształtować na podstawie rzeczowej wymiany poglądów. 

Komentarze (1)    dodaj »

  • nowak

    Dla mieszkańców ważne są wynagrodzenia a na tym polu pani prezydent wybitnie sobie nie radzi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również