Wiadomości z Zabrza

Zabrze zaprezentowało się podczas XXX Forum Ekonomicznego

  • Dodano: 2021-09-09 07:45, aktualizacja: 2021-09-09 08:03

“Rewitalizacja – stan, podejście, nowa perspektywa” to tytuł panelu, w którym uczestniczyła wczoraj podczas Forum Ekonomiczne / Economic Forum w Karpaczu prezydent Zabrza Małgorzata Manka-Szulik. Wziął w nim udział także m.in. wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej Waldemar Buda.

– W trakcie dyskusji miałam okazję przedstawić zabrzańskie osiągnięcia z obszaru rewitalizacji. Poruszony został także temat finansowania kolejnych ważnych dla mieszkańców przedsięwzięć. Ponadto, rozmawialiśmy o przygotowywanych nowelizacjach przepisów prawnych w tym zakresie – komentuje Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Forum Ekonomiczne w Karpaczu jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee. Międzynarodowy wymiar Forum Ekonomicznego daje szansę na to, aby zastępować stereotypy faktami, a opinie kształtować na podstawie rzeczowej wymiany poglądów. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • nowak

    Dla mieszkańców ważne są wynagrodzenia a na tym polu pani prezydent wybitnie sobie nie radzi.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.