Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Lukas Podolski po raz kolejny został ojcem! W piątek urodziła mu się córka

  • Dodano: 2023-01-20 20:00

Rodzina Lukasa Podolskiego powiększyła się! Radosną nowinę o narodzinach potomstwa popularnego piłkarza przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Jak się okazuje, zawodnik Górnika Zabrze doczekał się drugiej córki. 

- Trójkolorowa rodzina powiększyła się dzisiaj o nowego członka - Lukasowi Podolskiemu urodziła się córka Lukas Podolski, gratuluję serdecznie! – poinformowała za pośrednictwem Facebooka Małgorzata Mańka-Szulik.


Przypomnijmy, że Lukas Podolski urodził się w 1985 roku w Gliwicach, z kolei w 2021 został zawodnikiem Górnika Zabrze. W zabrzańskim klubie gra na pozycji napastnika. Wcześniej, w latach 2004–2017 grał w reprezentacji Niemiec, a w 2014 roku zdobył tytuł Mistrz Świata, jest też dwukrotnym brązowym medalistą mistrzostw Świata (2006, 2010), a także srebrnym medalistą mistrzostw Europy z 2008 oraz brązowym medalistą Pucharu Konfederacji 2005.

Lukas Podolski: rodzina


Lukas Podolski ma już dwoje dzieci ze związku z Moniką Puchalską, którą poślubił w 2011 roku. W 2008 roku urodził się ich się syn Louis, z kolei w 2016 na świat przyszła córka Maya. Wiadomo już, że kolejna pociecha państwa Podolskich to córka. Urodziła się 20 stycznia 2023 roku. Serdecznie gratulujemy!


Źródło: FB Małgorzata Mańka-Szulik

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również