Wiadomości z Zabrza

Zabrzańskie stowarzyszenie organizuje Wigilię dla samotnych, bezdomnych i potrzebujących

  • Dodano: 2021-12-14 14:00

Tegoroczna Wigilia może być bardzo trudna dla osób samotnych i potrzebujących, dlatego z inicjatywą po raz kolejny wyszli członkowie Stowarzyszenia Empatia w Zabrzu. W poniedziałek 20 grudnia w Domu Parafialnym przy Parafii Św. Anny zostanie zorganizowana Wigilia dla osób samotnych, bezdomnych i potrzebujących. 

Zabrzańska Wigilia dla samotnych i potrzebujących

Stowarzyszenie Empatia w Zabrzu oraz ks. prałat Grzegorz Skop serdecznie zapraszają na Wigilię dla osób samotnych, bezdomnych i potrzebujących. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 grudnia o godzinie 16:00 w Domu Parafialnym przy Parafii Św. Anny w Zabrzu przy ulicy 3 Maja 18.

– W czasie Wigilii 20 grudnia będzie wszystko co potrzebne by świąteczna kolacja, rozpoczynająca Święta Bożego Narodzenia była udana. Świetna atmosfera, wolontariusze z wielkim sercem, opłatek, prezenty i wspólne śpiewanie kolęd – przekazuje Stowarzyszenie Empatia w Zabrzu.

Stowarzyszenie Empatia w Zabrzu to grupa bezinteresownych ludzi, którzy dobrowolnie i ponad podziałami politycznymi pomagają potrzebującym oraz wykluczonym osobom z Zabrza, organizując akcje charytatywne. 

Zabrzańskie stowarzyszenie organizuje Wigilię dla samotnych, bezdomnych i potrzebujących

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również