Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy stróże prawa w ostatni weekend zatrzymali aż 7 poszukiwanych

  • Dodano: 2021-02-16 06:45, aktualizacja: 2021-02-16 06:47

„Otwierać, Policja!” Każdy poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości boi się tego zwrotu, więc lepiej samemu zgłosić się do najbliższego komisariatu niż czekać aż policjanci zapukają w drzwi.

Zabrzańscy stróże prawa w ostatni weekend zatrzymali aż 7 poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Policjanci tropią poszukiwanych aż do skutku. I ten skutek zwykle jest dla nich nagły, zaskakujący i zawsze nieprzyjemny.

Policjanci szukają aż do skutku. I ten skutek zwykle jest dla osób poszukiwanych nagły, zaskakujący i zawsze nieprzyjemny. Może nastąpić podczas kontroli drogowej, legitymowania na ulicy, podczas wakacji spędzanych razem z rodziną lub służbowej podróży. Poszukiwany jest zatrzymywany i natychmiast doprowadzany do najbliższej jednostki Policji, a zwykle już następnego dnia, do zakładu penitencjarnego. Nie ma już czasu na załatwianie i porządkowanie swoich spraw rodzinnych i zawodowych. Kiedy policjanci zatrzymują osobę poszukiwaną w sytuacjach takich jak rodzinne uroczystości czy podróż, narażeni na stres związany z zatrzymaniem są również bliscy osoby poszukiwanej, często także małoletnie dzieci, które nie zawsze rozumieją sytuację. Dlatego - między innymi - lepiej zgłosić się samemu do najbliższej jednostki Policji.

W miniony weekend zabrzańscy stróże prawa zatrzymali aż siedem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, w tym dwie osoby poszukiwane listem gończym. Najmłodszy z poszukiwanych miał 16-lat i został doprowadzony do ośrodka wychowawczego. Najstarszy to 69-latek poszukiwany w celu ustalanie miejsca pobytu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.