Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci przejęli nielegalne automaty do gier hazardowych

  • Dodano: 2021-09-01 07:30, aktualizacja: 2021-09-01 07:43

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przejęli kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych. Znajdowały się one w jednym z lokali w centrum miasta. Właścicielom zabezpieczonych automatów może grozić kara do 3 lat więzienia.

Automaty do nielegalnych gier hazardowych

30 sierpnia policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w jednym z lokali w centrum miasta, mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej kolejny raz wkroczyli do lokalu i zabezpieczyli w nim aż sześć automatów.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli urządzenia wykorzystywane do nielegalnych gier hazardowych. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.