Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci przejęli kolejne 7 maszyn do nielegalnych gier hazardowych

  • Dodano: 2021-02-01 08:15, aktualizacja: 2021-02-01 08:17

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zabrzańskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej weszli do lokalu znajdującego się przy Placu Wolności, w którym odbywał się nielegalny proceder gier hazardowych.

Zarekwirowano aż siedem automatów

Winnym naruszenia przepisów prawa grozi nie tylko wysoka grzywna, ale także kara do 3 lat więzienia.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu przy Placu Wolności mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do lokalu i zabezpieczyli w nim aż siedem automatów.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli urządzenia wykorzystywane do nielegalnych gier hazardowych. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Jozin

    I tak w kółko się bawimy, zamykamy otwieramy :D To najbardziej popularna wiadomość na tym portalu :))

  • Mieszkaniec

    Rubryka stała - jak sport czy horoskop w piśmidłach.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.