Wiadomości z Zabrza

Zabrzanie pobiegli dla WOŚP w Parku Leśnym [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2019-01-12 17:00, aktualizacja: 2019-02-03 22:28

Ponad 450 osób wzięło udział w charytatywnym biegu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zabrzu. Zimowy Park Leśny im. Powstańców Śląskich wypełnił się dziś tupotem nóg i gwarem rozmów. Mamy zdjęcia z tegorocznej edycji.

Solo, w parach, rodzinnie, grupowo, z psami i dziećmi w wózkach, kolorowo, z uśmiechem, szybko lub powoli. Nie ważne jak, ważne że w szczytnym celu, jakim jest wsparcie corocznej akcji organizowanej przez zabrzański Sztab WOŚP nr 1 oraz Stowarzyszenie Wielka Flota Zjednoczonych Sił. Akcję wspierali także ludzie odpowiedzialni za Bieg Pluszaka i Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona. III zabrzański bieg dla WOŚP okazał się frekwencyjnym sukcesem.

Co ciekawe, Bieg wspierał nie tylko samą Orkiestrę, ale także organizowaną przez nią akcję: Policz się z cukrzycą oraz Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą (w trakcie zawodów organizowano zbiórkę). Przy okazji propagował także zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.


Zabrzanie od lat partycypują w działaniach związanych z WOŚP i inne akcje charytatywne, a my mamy przyjemność uwieczniać to wszystko okiem naszego aparatu. Nie inaczej był tym razem, mamy dla Was prawie 200 zdjęć!

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Sportowy Świr

    Było super widzimy się za rok

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.