Wiadomości z Zabrza

Wystartował "Bazarek Wiosenny" na rzecz Psitulmnie. Sprawdźcie, jak możecie pomóc!

  • Dodano: 2024-05-06 11:15

Ruszyła kolejna edycja bazarków na rzecz Psitulmnie. W najbliższych dniach możemy wylicytować dla siebie ciekawe przedmioty, pomagając tym samym podopiecznym zabrzańskiego schroniska! Sprawdźcie szczegóły.

Bazarek Wiosenny 2024 na rzecz Psitula

Dziś wystartowała kolejna edycja bazarków na rzecz zabrzańskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Tym razem to „Bazarek Wiosenny”. Na wsparcie Psitulmnie mamy prawie dwa tygodnie, ponieważ akcja potrwa od poniedziałku 6 maja do piątku 17 maja.

– Właśnie ruszył kolejny bazarek. Kto jeszcze nie zna Bazarki na rzecz Psitulmnie w Zabrzu to zapraszamy do udziału – czytamy w mediach społecznościowych zabrzańskiego schroniska.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, czym są akcje charytatywne zwane bazarkami, spieszymy z wyjaśnieniem. Bazarki polegają na wystawianiu na licytacje różnego rodzaju przedmiotów przez osoby chcące pomóc bezdomnym zwierzakom, pozostającym pod opieką Psitulmnie, na jednej z grup w mediach społecznościowych.

To, co jest wystawiane na aukcjach, wbrew pozorom nie zawsze jest związane z zabawkami, artykułami do pielęgnacji, czy akcesoriami dla naszych pupili! Takie artykuły oczywiście się zdarzają, jednak podczas trwania akcji możecie wylicytować dla siebie również odzież, porcelanę, ozdoby, biżuterię oraz wiele innych, wartych zainteresowania przedmiotów. Osoby, które nie znajdą niczego, co trafi w ich gust, a mimo tego chcą wspomóc schronisko, nie muszą się martwić. Mogą wylicytować ”wirtualnego chrupka”, który zasili kwotę zbiórki ustaloną przez sprzedającego kwotą.


Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić „Bazarku Wiosennego”, a chcecie dołączyć do akcji, możecie to zrobić TUTAJ.

Sara SynowiecSara Synowiec
Źródło: Psitulmnie, Bazarki na rzecz Psitulmnie w Zabrzu FB

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również