Wiadomości z Zabrza

Wakacje z Bebokami - półkolonie letnie w Sztolni

  • Dodano: 2019-07-01 07:45, aktualizacja: 2019-07-01 08:03

Wakacje? Wakacje w mieście? Wakacje z Duchami? A może Wakacje z Bebokami? Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu, z myślą o wszystkich, którzy letni czas spędzać będą w mieście, przygotowała specjalną ofertę.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w magiczne podziemia Zabrza! Niezapomniane zwiedzanie Sztolni Królowa Luiza już od 25,00 zł/os

Udaj się w magiczną podróż w zabrzańskie podziemia, odkryj magię węglowych podziemi i poznaj ich mieszkańców. Podziemia Kopalni Królowa Luiza to nie tylko miejsce, w którym można oglądać zabytkowe maszyny i posłuchać górniczych historii. To także DOM niesamowitych postaci.

Dawno temu, kiedy na powierzchni nie było jeszcze wielkich miast, plątaniny ulic i pnących się do nieba wieżowców na Górnym Śląsku mieszkały różne stworzenia. Niektóre z nich mieszkały w ludzkim domostwie za piecem, inne kryły się po lasach albo nad brzegami jezior i stawów. Z pokolenia na pokolenie przekazywane były podania i historie o nietypowych sąsiadach. Jednak pędząca do przodu cywilizacja, wszechobecne ekrany telefonów i komputerów sprawiły, że postacie te straciły swój dom. Na ratunek przyszedł im jednak duch opiekuńczy kopalni czyli Skarbnik. Zaprosił nieszczęśników do nieczynnych kopalń gdzie mogli się schronić i w spokoju wieść dalsze życie...

Przed wami podziemna przygoda pełna zadań i zabawy. Ich wykonanie pokaże podziemnym mieszkańcom, że jesteście nieustraszeni, sprytni i spostrzegawczy a tym samym godni powrotu na powierzchnie. 

Wakacje z Bebokami - półkolonie letnie w Sztolni

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.