Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Uwaga! Wstrzymanie przyjmowania interesantów w Urzędzie Miejskim w Zabrzu

  • Dodano: 2020-03-17 09:15

Z uwagi na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego Urząd Miejski w Zabrzu od poniedziałku 16 marca 2020 r. jest zamknięty dla klientów, z wyłączeniem konieczności uzyskania aktu zgonu po umówieniu wizyty telefonicznie.

Przypominamy, że została uruchomiona infolinia pod numerami telefonów 32 37 33 499, 32 37 33 588 oraz 32 37 33 300, gdzie urzędnicy udzielają informacji o sprawach załatwianych w Urzędzie przy wykorzystaniu komunikacji telefonicznej i elektronicznej.

Ponadto pod numerem telefonu 32 37 33 350 można załatwiać wszystkie sprawy z zakresu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności, w szczególności opłat jednorazowych oraz bonifikat.

Szczegółowe informacje o sprawach, które można załatwić elektronicznie znajdują się pod adresem: www.bip.um.zabrze.pl w zakładce „Urząd Miejski” -> „Elektroniczna skrzynka podawcza”.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Antoni..

    Witam serdecznie mieszkańców Zabrza. Chciałbym poruszyć bardzo ważne problemy dotyczące miasta .1. Dlaczego jest tak mało instytucji pomocy i opieki dla ludzi,którzy jej potrzebują, mianowicie Całkiem darmowych Jadłodajni dla zwykłych ludzi z Zabrza i nie tylko, jak Kuchnia Caritas w Zabrzu ? Nigdy nie mogłem tego zrozumieć,przecież musimy sobie pomagać bo nie jak my to kto nam pomoże? , a patrząc na Ludzi,którzy tam spożywają posiłki widać samotność w ich oczach i smutek,powtarzam kto im pomaga !? Kto? a potrzebują pomocy tylko mają swoją godność i o tym nie mówią ( Tak myślę ) .Takich instytucji w Zabrzu powinno być więcej bo moim zdaniem ( obym się mylił ) to jest jedyny posiłek dzienny jaki spożyją a to są tacy sami ludzie jak my, jak ja czy ludzie którzy sprawują władzę w Zabrzu patrząc z perspektywy zainteresowania, tylko moim zdaniem za mało im się pomaga i trzeba w końcu zwrócić uwagę na ten problem, wróciłem jakiś czas temu za Oceanu i dłużej nie mogę na to patrzeć,przecież powinniśmy sobie powiedzieć,powinniśmy być Ludźmi sobie na wzajem. GODNE UCZCIWE I BEZPIECZNE ŻYCIE DLA WSZYSTKICH !!!2. Jak wyglądają drogi w Zabrzu ? (Opłakanie) .Takich dróg dawno nie widziałem.Górny I Dolny Śląsk jest mi bardzo bliski tutaj się wychowałem,tutaj chcę pomagać,przechodząc przez pasy bezpiecznego ruchu nie tylko trzeba uważać na samochody jak również i na siebie żeby się nie przewrócić niestety taki są tutaj drogi ( Żałosne ) . Nie ma kogoś żeby zrobił z tym porządek? moim zdaniem są Ludzie,może nie ma pomysłów?,może chęci? a może po prostu kiedyś to się zrobi,jeżeli chodzi o mnie nie ma takiego słowa jak kiedyś tylko jest TERAZ!!!!! .GODNE UCZCIWE I BEZPIECZNE ŻYCIE DLA WSZYSTKICH !!!3. Bezpieczeństwo w Zabrzu.....Dlaczego nie widać patroli straży miejskiej zarówno w Dzień jak i wieczorami?! Dlaczego?! Ludzie potrzebują bezpieczeństwa i myślę,że bardzo chcą czuć się pewnie i bezpiecznie zarówno w dzień jak i wieczorami, dlaczego brakuje patroli dwu osobowych (a może i z piskiem ?) na terenie całego,powtarzam całego miasta Zabrza i nie tylko patroli brakuje również samochodów patrolujących.Może ktoś napisze ,, Nie ma na to pieniędzy '' owszem są tylko moim zdaniem brakuje Gospodarza Miasta,zarówno Górny jak i dolny Śląsk jest wystarczająco dochodowym województwem i był zawsze takim tylko przeważnie zawsze brakowało jak już napisałem Dobrego Gospodarza.Tym jak pozwolicie również się zajmę bo GODNE UCZCIWE I BEZPIECZNE ŻYCIE DLA WSZYSTKICH !!!....Będę kontynuował pisząc do was,może ktoś się zainteresuje tym i pomoże ,jeżeli nie postaram się tym zająć tak tylko jak potrafię...Antoni..Ps Obrona tak się nazywa moja Partia dostępna jest na fecabok .Zapraszam zainteresowanych.

  • Irena

    Bardzo dobrze Pan pisze, proszę już wracać i pisać u nas może ktoś tak jak ja się tym zainteresuje

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.