Wiadomości z Zabrza

Św. Jan Paweł II - Tej ziemi. Widowisko muzyczne w DMiT

  • Dodano: 2020-01-15 07:30, aktualizacja: 2020-01-14 10:44

„Św. Jan Paweł II – TEJ ZIEMI” to wyjątkowe widowisko muzyczno-taneczne przygotowane przez zespół Teatru Muzycznego Castello.

Przed wyruszeniem w ogólnopolską trasę koncertową artyści zaprezentują swój premierowy spektakl w Zabrzu. Zespół wielokrotnie miał okazję grać dla śląskiej publiczności na deskach Domu Muzyki i Tańca.

Wszystkie prezentowane dotąd produkcje teatru zostały entuzjastycznie przyjęte przez widzów, którzy za każdym razem wypełniali po brzegi widownię Domu Muzyki i Tańca.Widowisko przygotowane z wielkim rozmachem i w imponującej palecie form przekazu ma na celu przybliżyć życie wielkiego Polaka. Wybitni artyści scen muzycznych i tanecznych wrazz publicznością będą celebrować to wielkie święto. Poprzez taniec i śpiew artyści przeprowadzą widzów przez najważniejsze wydarzenia w życiu św. Jana Pawła II. Zabrzmią doskonale znane publiczności pieśni takie jak: „Barka”, „Abba Ojcze”, czy hymn Światowych Dni Młodzieży „Błogosławieni miłosierni”. Wszystkie utwory ubrane są w bogate aranżacje instrumentalne, które wykona orkiestra Teatru Muzycznego Castello. Zapraszamy na prawdziwą ucztę duchową, podczas której nie zabraknie pięknych wspomnień i niezapomnianych wzruszeń! Bilety zakupione na 13.10 zachowują ważność.

Termin:
niedziela, 19 stycznia 2020, godz. 17:00

Zabrze ul. Gen. de Gaulle'a 17
 

Św. Jan Paweł II - Tej ziemi. Widowisko muzyczne w DMiT

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również