Wiadomości z Zabrza

Srebrny medal na Mistrzostwach Europy dla Energy Cheerleaders

• Dodano: 2024-07-09 09:00

Zabrzański zespół Energy Cheerleaders rywalizował podczas Mistrzostw Europy, które odbywały się w Norwegii, z drużynami z całego kontynentu. Drużyna zdobyła srebrny medal w kategorii Cheer Coed Junior L4. Zespół zaprezentował się na bardzo wysokim poziomie i zachwycił jurorów. Gratulujemy sukcesu!

Do Oslo na tegoroczne ICU European Cheerleading Championships Oslo 2024 pojechała bardzo liczna reprezentacja Polski w łącznym składzie 384 osób.

– Łącznie jako reprezentacja Polski na Mistrzostwach Europy zdobyliśmy dwa złote medale i cztery srebrne oraz dwa piąte miejsca w finałowym Top 5. Duet junior pom, który zajął również drugie miejsce na Mistrzostwach Europy, zdobył tytuł Mistrza Ligi, ponieważ wygrał Ligę w 2023 roku –  podsumowuje wiceprezes PZSC i Kapitan Reprezentacji Polski Anna Polatowska-Zegar.