Wiadomości z Zabrza

Śmierciodoporni znów w trasie - Rajd motocyklowy na ulicach Zabrza [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2019-05-12 23:45, aktualizacja: 2019-05-13 00:07

Za nami kolejny Rajd Śmiercioodpornych organizowany przez Stowarzyszenie Śmiercioodporni i  Motorat. Mimo niepogody grupa śmiałków wyruszyła na motocyklach w trasę tego cyklicznego już, zabrzańskiego rajdu. Byliśmy na starcie i mamy dla Was zdjęcia!

Kilkanaście drużyn udało się rajd po ulicach naszego miasta w celu odszukania oznaczonych na mapie lokacji i rozwiązania umieszczonych tam zagadek i zadań. Na najlepszych czekały nagrody, na wszystkich - finał i wspólna zabawa na mecie, umiejscowionej na terenie Parku 12C przy ul. Sienkiewicza. 

Rajd motocyklowy w strugach deszczu

Tym razem impreza okazała się kameralna i choć na starcie pojawiło się około 20 osób, a przez sporą część czasu padał deszcz (rozpogodziło się nieco tuż przed startem), uczestnicy wyruszyli z uśmiechem na ustach. 
 

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Jajola

    Dziękujemy nie tylko organizatorom za świetną zabawę ale przede wszystkim wielu kierowcom, ktorzy nas przepu[...]i i umożliwiali bezpieczne przejazdy motocyklistom poruszajacym się w grupach . WIELKIE POKŁONY DLA ZABRZAŃSKICH KIEROWCÓW . DZIEKUJEMY

  • Skuterek teem

    Mimo warunków super zabawa jak widać na złotym Huraganie ( skuterku) Syn również zadowolony serdecznie podzienkowania 2 ekipom które to nam towarzyśzyły i gdy byliśmy w tyle czekali

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.