Wiadomości z Zabrza

Śmierciodoporni znów w trasie - Rajd motocyklowy na ulicach Zabrza [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2019-05-12 23:45, aktualizacja: 2019-05-13 00:07

Za nami kolejny Rajd Śmiercioodpornych organizowany przez Stowarzyszenie Śmiercioodporni i  Motorat. Mimo niepogody grupa śmiałków wyruszyła na motocyklach w trasę tego cyklicznego już, zabrzańskiego rajdu. Byliśmy na starcie i mamy dla Was zdjęcia!

Kilkanaście drużyn udało się rajd po ulicach naszego miasta w celu odszukania oznaczonych na mapie lokacji i rozwiązania umieszczonych tam zagadek i zadań. Na najlepszych czekały nagrody, na wszystkich - finał i wspólna zabawa na mecie, umiejscowionej na terenie Parku 12C przy ul. Sienkiewicza. 

Rajd motocyklowy w strugach deszczu

Tym razem impreza okazała się kameralna i choć na starcie pojawiło się około 20 osób, a przez sporą część czasu padał deszcz (rozpogodziło się nieco tuż przed startem), uczestnicy wyruszyli z uśmiechem na ustach. 
 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Jajola

    Dziękujemy nie tylko organizatorom za świetną zabawę ale przede wszystkim wielu kierowcom, ktorzy nas przepu[...]i i umożliwiali bezpieczne przejazdy motocyklistom poruszajacym się w grupach . WIELKIE POKŁONY DLA ZABRZAŃSKICH KIEROWCÓW . DZIEKUJEMY

  • Skuterek teem

    Mimo warunków super zabawa jak widać na złotym Huraganie ( skuterku) Syn również zadowolony serdecznie podzienkowania 2 ekipom które to nam towarzyśzyły i gdy byliśmy w tyle czekali

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.