Wiadomości z Zabrza

Skradzione narzędzia chciał sprzedać przez internet. 20-latek zatrzymany przez policję

  • Dodano: 2021-02-02 07:00, aktualizacja: 2021-02-02 07:02

Policjanci z zabrzańskiej jedynki zatrzymali 20-latka, który ukradł, a następnie chciał sprzedać skradzione wcześniej narzędzia.

Mężczyzna wystawił towar na portalu ogłoszeniowym

Szybkie działania mundurowych pozwoliły na zatrzymanie rabusia, a w toku prowadzonych czynności wyszły na jaw jego kolejne przewinienia.


W zeszłym tygodniu mundurowi z Komisariatu I Policji w Zabrzu zostali powiadomieni o kradzieży narzędzi. Z zawiadomienia wynikało, że skradziony sprzęt został wystawiony na sprzedaż na portalu ogłoszeniowym. Szybkie działania policjantów pozwoliły jeszcze tego samego dnia na zatrzymanie rabusia. W toku prowadzonych czynności policjanci odkryli, że to nie jedyne przestępstwa, jakich dopuścił się 20-latek. Jak się okazało mężczyzna w ostatnim czasie, włamał się też do dwóch ogródków działkowych, a do jednego usiłował się włamać. Prowadzący tę sprawę policjanci dotarli też do 28-letniego pasera, który pomagał 20-latkowi spieniężyć skradzione przedmioty. Mężczyźni przyznali się do przedstawionych im zarzutów, teraz ich sprawą zajmie się sąd.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.