Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Skontaktuj się z dzielnicowym za pomocą aplikacji

  • Dodano: 2018-06-21 10:00

Chcesz szybko nawiązać kontakt ze swoim dzielnicowym? Skorzystaj z darmowej aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”. Aplikacja ta zawiera również dane teleadresowe wszystkich jednostek policji w Polsce.

Już wkrótce miną 2 lata kiedy to Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło aplikację mobilną „Moja Komenda”. Dzięki darmowej aplikaji na telefon komórkowy nawiążemy szybki kontakt z dzielnicowym, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodaliśmy do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym. Chcesz szybko nawiązać kontakt z dzielnicowym? Skorzystaj z darmowej aplikacji „Moja Komenda”.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.