Wiadomości z Zabrza

Publikujemy wizerunek podejrzanego o kradzież rozbójniczą

  • Dodano: 2020-09-08 14:00

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu prowadzi czynności w sprawie kradzieży rozbójniczej dokonanej 28 lipca o godz. 17.10 w sklepie znajdującym się w Zabrzu przy ul. 3-ego Maja 7A. Sprawca przedmiotowego zdarzenia dokonał zaboru 8 piw oraz 3 paczek tytoniu, a następnie w celu utrzymania się przy skradzionej rzeczy doprowadził pracownika sklepu do stanu bezbronności i zbiegł ul. 3-ego Maja w kierunku ul. Szczęść Boże.

Policja prosi o pomoc

Sprawcą miał być szczupły mężczyzna, wzrostu ok. 175cm, włosy koloru ciemnego, posiadał tatuaże na obu przedramionach (po wewnętrznej stronie koloru ciemnego, po zewnętrznej kolorowe), z relacji świadka wynika, że tatuaże te mogły nawiązywać do subkultury więziennej. Podejrzany w chwili popełnienia przestępstwa ubrany był w długie spodnie dresowe koloru szarego z białym paskiem po obu stronach, czapkę z daszkiem, ciemne buty sportowe, ciemną koszulkę.

Schwytajmy złodzieja

W wyniku konfrontacji z pracownikiem sklepu sprawca utracił koszulkę, w którą był ubrany i bez niej rozpoczął ucieczkę. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z zabrzańską policją pod nr tel. 47 8543 255, 47 8543 266 lub najbliższą jednostką Policji – 997. Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.