Wiadomości z Zabrza

Zabezpieczono kolejne automaty do nielegalnego hazardu

  • Dodano: 2020-09-08 11:00

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 3 maszyn. Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Kolejne automaty zlokalizowane

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu na terenie dzielnicy Zaborze mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. W piątek wspólnie z rybnickimi funkcjonariuszami KAS wkroczyli do salonu, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom.

Nielegalna działalność ujawniona

Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiej KAS. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.