Wiadomości z Zabrza

Przejęli nielegalne automaty do gier hazardowych i 18 tys. zł w gotówce

  • Dodano: 2022-04-21 15:45

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 5 maszyn oraz zabezpieczeniem gotówki w kwocie 18 tys. złotych. Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Policjanci przejęli nielegalne automaty do gier

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu przy ulicy 3-go Maja zainstalowano automaty do nielegalnych gier hazardowych. 

- W środę wkroczyli do lokalu, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 5 urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. W trakcie czynności na  miejscu zabezpieczone tez gotówkę w kwocie 18 tys. złotych - czytamy na stronie KMP Zabrze.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.
 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • kabaret

    Bawimy się dalej, zaś zamknięte będzie na chwilę, by za kilka lat ogłosić kolejny sukces ;)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.