Wiadomości z Zabrza

Powstaje "Zabrzański Przewodnik Kulinarny"

  • Dodano: 2021-02-05 06:45, aktualizacja: 2021-02-05 06:48

Lokale gastronomiczne są ważnym elementem biznesowego potencjału Zabrza i istotnym uzupełnieniem jego oferty turystycznej, sportowej, kulturalnej czy naukowej.

Niestety obostrzenia związane z pandemią spowodowały poważne utrudnienia w działalności naszych lokalnych restauratorów. Dlatego też Miasto Zabrze, obok dostępnych już narzędzi pomocowych, przygotowuje dodatkową inicjatywę mającą zwiększyć zainteresowanie ofertą zabrzańskich restauracji. Chodzi o „Zabrzański Przewodnik Kulinarny”, który będzie zawierał prezentacje oferty gastronomicznej w naszym mieście.

Publikacja zostanie upowszechniona wśród mieszkańców, przedsiębiorców oraz turystów.

Informacje o szczegółach akcji udzielane są przez Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości pod numerem telefonu: 32/273-97-72 lub osobiście w budynku przy ul. Powstańców Śląskich 3.

Miasto Zabrze od początku pandemii oferuje zabrzańskim restauratorom wiele możliwości wsparcia, takich jak m.in. odstąpienie do pobierania czynszów za wynajem lokalu użytkowego od gminy i umorzenie lub odroczenie różnych opłat i podatków. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie UM w zakładce Dla Biznesu/ COVID-19. Zabrze wspiera przedsiębiorców.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.