Wiadomości z Zabrza

Potrącenie dziecka na ul. Nocznickiego. Kierujący odjechał z miejsca wypadku!

  • Dodano: 2023-06-06 11:45, aktualizacja: 2023-06-06 12:53

Wczoraj w Zabrzu doszło do potrącenia 8-letniego dziecka, które trafiło do szpitala. Kierujący nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca wypadku. Trwają policyjne czynności.

Wypadek w Zabrzu. 8-letni chłopiec trafił do szpitala!

W poniedziałek 5 czerwca o godzinie 18.20 do zabrzańskich służb dotarło zgłoszenie o potrąconym dziecku w rejonie ul. Nocznickiego 23. Kierujący srebrnym samochodem prawdopodobnie marki Ford Fokus potrącił 8-letniego chłopca, po czym nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca wypadku. Według wstępnych informacji od świadków zdarzenia, dziecko miało wtargnąć na jezdnię. 

– Kierowca nie udzielił pomocy, nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia – informuje mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Na szczęście w okolicy znajdował się brat potrąconego chłopca. Na miejsce została wezwana pomoc, a chłopiec trafił z urazem nogi do szpitala.

Policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia tożsamości osoby kierującej srebrnym pojazdem. Osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym zabrzańskiej komendy tel. 47 8543 200, 47 8543 280, lub najbliższą jednostką Policji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również