Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Poszukiwany za handel narkotykami ukrywał się w wykutej w fundamentach dziurze

  • Dodano: 2019-02-12 11:45

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości.

29-latek poszukiwany był listem gończym za obrót znaczną ilością narkotyków

Poszukiwany schował się przed mundurowymi w wykutej w fundamentach domu dziurze. Obecnie zatrzymany przebywa w areszcie śledczym.

Zatrzymany wpadł w ręce zabrzańskich kryminalnych zajmujących się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Za 29-latkiem wydano list gończy w związku z obrotem znaczną ilością narkotyków. Z policyjnych informacji wynikało, że na co dzień przebywał na terenie Europy, jednak czasami odwiedzał swoją rodzinę w Tarnowskich Górach.

Mężczyzna został zatrzymany podczas odwiedzin rodziny

Kiedy kryminalni zapukali do domu jego partnerki, ta stwierdziła, że 29-latek jest w Niemczech, gdzie podjął pracę. W trakcie sprawdzenia pomieszczeń domu, policjanci zauważyli w łazience małe okno, przez które można było dostać się do przylegającej do budynku stodoły. Kryminalni przeszli przez okno i sprawdzili stodołę, w której znaleźli wykutą w fundamentach dziurę, prowadzącą pod dom. W trakcie przeszukania prowizorycznego pomieszczenia, stróże prawa odnaleźli skulonego pod ścianą mężczyznę. Poszukiwany 29-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. Czynności w sprawie trwają.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.