Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Oświadczenie Prezydent Zabrza

 • Dodano: 2018-03-06 07:45, aktualizacja: 2018-03-05 17:30

Oświadcznie prezydent Małgorzaty Mańska-Szulik.

Sobotnie wydarzenia na stadionie Piasta Gliwice przyjęłam z ubolewaniem. Jest mi przykro, że mecz między Piastem Gliwice, a Górnikiem Zabrze nie mógł zostać zakończony. Agresja ta była niedopuszczalna.

Od razu poprosiłam zarząd Górnika Zabrze o ustosunkowanie się do tej sytuacji. W tej sprawie zarząd obradował już w niedzielę rano. W Zabrzu nie ma przyzwolenia dla stadionowej agresji. Troska o bezpieczeństwo podczas organizacji imprez masowych jest dla mnie priorytetem.

Zwróciłam się do zarządu Górnika Zabrze o konsekwentne i bezwarunkowe przestrzeganie zasad obowiązujących na stadionie i karanie sprawców niewłaściwych zachowań włącznie z zakazami stadionowymi.

Małgorzata Mańka-Szulik

Prezydent Zabrza

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

 • KiedyśByłemKibicem

  Już się ktoś przejmie taką karą ;-) Dlaczego bijatyka na stadionie ma być karana zakazem wstępu na stadion a pobicie kogoś w samoobronie to jest przestępstwo ścigane z KK?Ci ludzie to zwykli przestępcy a stadion to strefa gdzie normalne prawo nie działa.

  • KiedyśByłemKibicem
   2018-03-06 22:08
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.