Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Odzyskali cztery skradzione pojazdy

  • Dodano: 2018-09-24 11:15

Zabrzańscy policjanci tylko we wrześniu odnaleźli cztery skradzione pojazdy. Łupem samochodowych złodziei padły trzy samochody osobowe oraz motorower. Czynności w sprawie skradzionych pojazdów trwają.

Na początku września policjanci z V komisariatu odnaleźli przywłaszczonego Opla Astrę. Do odnalezienia pojazdu doszło na ul. Krakowskiej. Z policyjnych ustaleń wynika, że samochód został przywłaszczony w czerwcu bieżącego roku we Wrocławiu.

Kolejnym odnalezionym pojazdem był motorower skradziony na początku września. Skradziony jednoślad został odnaleziony przez policjantów z I komisariatu w krzakach na ul. Tetmajera.

Policjanci z I komisariatu odnaleźli również skradzionego w Niemczech land rovera. Do kradzieży doszło 31 sierpnia tego roku. Samochód odnaleziony został na ul. Chudowskiej w rejonie autostrady A4.

Natomiast policjanci wydziału kryminalnego komendy miejskiej policji w Zabrzu odnaleźli toyotę avenssis. Samochód , który został skradziony 14 września już po czterech dniach trafił do właściciela. Czynności w sprawie odnalezionych pojazdów trwają.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.