Wiadomości z Zabrza

Nowy dzielnicowy w Komisariacie V Policji w Zabrzu

  • Dodano: 2020-01-22 09:45

Od 15 stycznia br. nastąpiła zmiana na stanowisku dzielnicowego w Komisariacie V Policji w Zabrzu, która dotyczy Rejonu nr 35.

Po 29 latach służby na emeryturę odszedł dotychczasowy dzielnicowy tego rejonu, asp. szt. Jan Bator, który z Zabrzem związany był od początku swojej służby. Nowym dzielnicowym Rejonu nr 35 został sierż. Sebastian Dziemba.

Aspirant Sztabowy Jan Bator służbę w policji rozpoczął w 1991 roku. Do 1998 r. pracował jako policjant plutonu patrolowo-interwencyjnego na piątym komisariacie policji w Zabrzu. Następnie awansowany został na stanowisko dzielnicowego, gdzie pełnił służbę aż do przejścia na emeryturę. W trakcie swojej służby, pracując na pierwszej linii, pomagał mieszkańcom Zabrza, rozwiązywał ich codzienne problemy, a czasem ratował ludzkie życie.

Komendant Miejski Policji w Zabrzu insp. Dariusz Kopeć wspólnie z Zastępcami i kadrą kierowniczą dziękują asp. szt. Janowi Batorowi za wieloletnią służbę w Policji, życząc spokoju i realizacji swoich pasji. 

Nowym dzielnicowym Rejonu nr 35 został sierż. Sebastian Dziemba, któremu życzymy sukcesów i satysfakcji z realizacji codziennych zadań dzielnicowego.

Rejon 35, ulice: Borowa, Jordana 3-7 (nr nieparzyste), Nowowiejskiego, Grota-Roweckiego, Andersa, Dulęby, Śniadeckich, Szafarczyka, Komuny Paryskiej, Krakowska 44-110 (nr parzyste), Pobożnego, Medyków, Nyska, Pogodna, Pomorska, Prosta, Jabłońskiego.

tel. służb. 32 272 46 31, kom. 727 032 470, e-mail: dzielnicowy.krakowska35@zabrze.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.