Wiadomości z Zabrza

Nowi policjanci w Zabrzu

  • Dodano: 2013-03-14 18:15
Szeregi zabrzańskiej komendy zasilili nowi policjanci. W Centrum Szkolenia w Legionowie zakończył się kurs podstawowy. W gronie szczęśliwców, którzy zdali wszystkie egzaminy jest 6 funkcjonariuszy przydzielonych do służby w naszym mieście.
 
 
Ukończenie kursu podstawowego z wynikiem pozytywnym przez 6 funkcjonariuszy przydzielonych do służby w Komendzie Miejskiej Policji w Zabrzu to powód do zadowolenia dla kierownictwa tutejszej jednostki, a z pewnością także dobra wiadomość dla mieszkańców naszego miasta. Przyjęcie do służby nowych policjantów to realizacja postanowień dotyczących zmniejszenia liczby wakatów, a jednocześnie zwiększenia liczby patroli policyjnych dbających o bezpieczeństwo mieszkańców i ich mienia. Policjanci, którzy ukończyli kurs podstawowy, trafią do służby w komisariatach policji na terenie Zabrza. Będą tam pełnić służbę w pionie prewencji. Ich podstawowym zadaniem będzie pełnienie służby patrolowej. Ponadto młodzi policjanci zostaną skierowani na 6-tygodniową tzw. adaptację zawodową. W jej trakcie będą pełnić służbę pod okiem doświadczonych policjantów.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • ggg

    taaa nowi czepiający sie i szukajacy problemow tam gdzie ich niema...

  • katarzyna z,

    :)ciesze sie i powodzenia :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.