Wiadomości z Zabrza

Nietrzeźwa 29-latka chciała "spróbować" jazdy samochodem. Uszkodziła trzy pojazdy!

  • Dodano: 2023-04-19 11:45

Wczoraj wieczorem na parkingu przy ul. św. Kamila doszło do kolizji. Jak się okazało, jej sprawcą była nietrzeźwa 29-latka, która nie mając prawa jazdy, chciała spróbować kierować samochodem.

Zabrze. Nietrzeźwa i bez prawa jazdy uszkodziła na parkingu trzy samochody

We wtorek 18 kwietnia o godzinie 21.42 zabrzańscy policjanci otrzymali zgłoszenie o trzech uszkodzonych samochodach na parkingu przy ul. św. Kamila w Zabrzu. Jak udało im się ustalić na miejscu zdarzenia, było ono wynikiem nieudanej "próby" kierowania samochodem przez 29-latkę. Kobieta wcześniej spożywała alkohol w towarzystwie dwóch innych osób, w tym kobiety i mężczyzny.

– Była grupa osób, spożywali alkohol w samochodzie. W pewnym momencie jedna z osób, która tam była stwierdziła, że sobie popróbuje jazdę samochodem, będąc już w stanie po spożyciu – powiedział mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. 

Kobieta cofając kią najechała na inne pojazdy w zatoczce parkingowej. Uszkodzone zostały trzy samochody marki Hyundai, BMW i Opel. Teraz 29-latkę, która spowodowała kolizję w stanie po użyciu alkoholu i bez prawa jazdy, czekają srogie konsekwencje.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również