Wiadomości z Zabrza

Mój Zawód Przyszłości #Praca2030

  • Dodano: 2019-12-20 13:15

Wyobraź sobie świat za 10 lat....Gdzie pracujesz? Z jakich technologii korzystasz? Jakie urządzenia są w powszechnym użytku? Popuść wodze fantazji! Zastanów się, co chciałbyś robić i jak w roku 2030 może wyglądać Twój wymarzony zawód.

Jesteś uczniem szkoły średniej? Marzy Ci się profesjonalny kurs programowania? Chcesz zdobyć wiedzę informatyczną i nauczyć się wykorzystywać ją w praktyce? Wiesz już, w którą stronę prowadzi ścieżka Twojej przyszłej kariery? Sprawdź się i zawalcz o swój rozwój! Zapraszamy do udziału w konkursie dla uczniów szkół średnich z rejonu województwa śląskiego i dolnośląskiego!

To własnie młodzi ludzie budują świat przyszłości. Z roku na rok przybywa nowoczesnych technologii, które zmieniają oblicze naszej codzienności, także zawodowej. Nie czekaj – zabaw się w wizjonera, zaprojektuj swoją przyszłość i zgarnij atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz konkursowy. Co należy podać w zgłoszeniu?

  • niezbędne dane na temat uczestnika,
  • kontaktowy adres mailowy,
  • pracę konkursową: krótki opis Twojej pracy przyszłości.

Rozstrzygnięcie i wybór najlepszych prac odbędzie się 9 marca. Szczegółowy regulamin i przebieg konkursu dostępny jest poniżej.

Uczestnicy zawalczą o nagrody:

  • Semestralny kurs programowania ufundowany przez szkołę Giganci Programowania* dla autora najciekawszej pracy konkursowej,
  • nagrody rzeczowe w postaci gadżetów elektronicznych i gamingowych.

* Giganci Programowania to największa w Polsce innowacyjna szkoła programowania, w której kształeni są młodzi ludzie zainteresowani nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Celem zajęć jest wyszkolenie znającego się na informatyce młodego człowieka, który bez żadnych kompleksów będzie mógł funkcjonować w przyszłości na nowoczesnym rynku pracy. Giganci Programowania wierzą, że taka nauka rozwija nie tylko umiejętności cyfrowe, dające lepszy start w przyszłość, ale co ważniejsze – stymuluje rozwój logicznego myślenia.

Ważne!
W razie problemów, pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z organizatorem konkursu poprzez adres e-mail: redakcja@aplikuj.pl

Szczegóły i pełny regulamin: https://www.aplikuj.pl/praca2030Patronem medialnym wydarzenia jest portal Zabrze.com.pl.
Patronat portalu Zabrze.com.pl


Źródło: Materiały organizatora

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.