Wiadomości z Zabrza

Poszukiwany 24-latek zatrzymany za kradzież, podpalenie, wybicie szyb i groźby karalne

  • Dodano: 2019-12-20 10:15

Mundurowi z pierwszego Komisariatu Policji w Zabrzu zatrzymali mężczyznę, który od września tego roku dokonał szeregu przestępstw.

Były to: kradzież, podpalenie przenośnej toalety, wybijanie okien i kierowanie gróźb karalnych. Ponadto mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia


24-letni zabrzanin został zatrzymany we wtorek około 8:00 rano. Mężczyzna od pewnego czasu, był już poszukiwany przez Zabrzańską policję, bo do odbycia miał kare pozbawienia wolności. Pomimo tego,że był poszukiwany, nie przeszkadzało mu to w dalszym popełnianiu przestępstw. Jak ustalili policjanci, 24-latek we wrześniu tego roku podpalił przenośną toaletę oraz ukradł barierki o wartości 2500 złotych. Tydzień temu powybijał szyby w oknach swojej sąsiadki i groził jej pozbawieniem życia. Po tym zdarzeniu mundurowi z jedynki szybko ustalili, gdzie przebywa 24-latek i zatrzymali go. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do wszystkich czynów poza kierowaniem gróźb karalnych, bo jak stwierdził, nie pamięta takiej sytuacji. Czynności w sprawie trwają, a najbliższy czas mężczyzna spędzi za kratkami.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.