Wiadomości z Zabrza

Łowcy pedofilów odnieśli sukces. 32-latek zatrzymany! Myślał, że umówił się z 13-latką

  • Dodano: 2021-07-27 18:15, aktualizacja: 2021-07-28 09:29

Zabrze: mężczyzna podejrzany o pedofilię zatrzymany! 32-latek został ujęty przez policję dzięki interwencji łowców pedofilów. 32-latek umówił się „w ciemno” z dwojgiem dorosłych osób, myśląc, że to 13-latka.

Wspólny sukces łowców pedofilów i zabrzańskiej Komendy Miejskiej Policji. We wtorek 27 lipca funkcjonariuszom udało się ująć 32-letniego mężczyznę zainteresowanego odbyciem stosunku seksualnego z 13-latką.

Pedofil, myśląc, że kontaktuje się za pomocą internetowego komunikatora z nastoletnią dziewczyną wysyłał jej treści o charakterze pornograficznym i miał namawiać do „innych czynności seksualnych”.

Podejrzany o pedofilię zatrzymany przez policjantów z Zabrza. Wpadł dzięki łowcom pedofilów

Miał jednak pecha, bo „13-latką” okazali się 31-letnia kobieta i jej 36-letni przyjaciel, którzy byli autorami prowokacji. Mężczyzna wpadł chwilę po przyjeździe na miejsce umówionego spotkania.

Para poinformowała o sytuacji zabrzańskich policjantów, a stróże prawa zatrzymali mężczyznę. Następnie został on osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci ujawnili amunicję do broni palnej oraz bron pneumatyczną – informuje policjanci zabrzańskiej KMP.

Funkcjonariusze rozpoczęli czynności w sprawie. 32-latkowi grozi nawet do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.