Wiadomości z Zabrza

Kolejne uderzenie w nielagalny hazard na terenie Zabrza

  • Dodano: 2020-07-20 07:00, aktualizacja: 2020-07-20 07:14

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zlikwidowali kolejny punkt z automatami do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem dwóch maszyn. Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu na terenie Rokitnicy mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami KAS wkroczyli do salonu w dzielnicy Rokitnica, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 2 urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom.

Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.