Wiadomości z Zabrza

Kolejne automaty do nielegalnych gier hazardowych w rękach zabrzańskich policjantów

  • Dodano: 2021-01-15 07:00, aktualizacja: 2021-01-15 07:04

We wtorek zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i funkcjonariusze KAS, po raz pierwszy w tym roku zlikwidowali salon gier na terenie naszego miasta. Lokal znajdował się w centrum miasta i zabezpieczono w nim 3 maszyny.

Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi kara do 3 lat więzienia

Policjanci, którzy na co dzień zwalczają przestępstwa gospodarcze, wspólnie z funkcjonariuszami KAS regularnie likwidują punkt, w których działają automaty używane w nielegalnych grach hazardowych. Nieumundurowani stróże prawa często likwidują te same punkty, po kilka razy walcząc w ten sposób z nielegalnym procederem.

Za posiadanie nielegalnego sprzętu, umożliwiającego prowadzenie przestępczego procederu w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych, grożą surowe kary w wysokości nawet 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Oprócz wysokiej grzywny, za organizowanie gier hazardowych można trafić do więzienia nawet na 3 lata.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Jozin

    Standardowo kara do 3 lat więzienia... a mogli byście chociaż raz napisać ile owy delikwent faktycznie dostaje? Skoro sednio co miesiąc zamykacie a one się ciągle otwierają...

  • ???

    Nic nie dostaje bo to na słupy. Kto takie coś otworzy na siebie? He he

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.