Wiadomości z Zabrza

Kolejne automaty do nielegalnego hazardu zabezpieczone w Zabrzu

  • Dodano: 2020-01-20 08:15, aktualizacja: 2020-01-17 11:09

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych.

Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 3 maszyn.

Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu na terenie dzielnicy Biskupice mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z rybnickimi funkcjonariuszami KAS wkroczyli do salonu w dzielnicy Biskupice, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiej KAS. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zbulwersowany

    Cóż z tego na Zabrzu nadal jest salon gier na ulicy Korczoka koło szkoły i tam już tyle razy ich złapali i nadal funkcjonują ...mają zabezpieczenia by nie wszedł nikt nie powołany...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.