Wiadomości z Zabrza

Kolejne automaty do nielegalnego hazardu zabezpieczone

  • Dodano: 2019-08-27 07:00, aktualizacja: 2019-08-26 11:26

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych.

Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem tym razem 2 maszyn.

Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna


Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu w centrum miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z rybnickimi funkcjonariuszami służby celno-skarbowej wkroczyli do salonu w dzielnicy Biskupice, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 2 urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Piotr

    Mamy nie legalny salon gier

  • Mieszkaniec

    To już chyba z kilkanaście razy w ciągu ostatniego roku odkryli AMERYKĘ.Ja dzisiaj nie będąc super policjantem, ani żadnym detektywem dowiedziałem się że większość automatów nadal funkcjonuje - ale dla wybranych.Wywiad jest do d..y , albo żal dać 4 zyle na piwo za info.Nasuwa się na język hasło graficiarzy " pomóż policji - bij się sam".

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.