Wiadomości z Zabrza

Kocia kawiarnia już działa [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2018-08-07 11:45, aktualizacja: 2018-08-07 13:12

Byliśmy, zobaczyliśmy, kawę piliśmy. Jest dobrze, a ma być jeszcze lepiej! Nowy lokal - Mruczkowo - kocia kawiarnia, działa już na pełnych obrotach.

Lokal mieści się u zbiegu ulic Szczęść Boże i 3 Maja, tam gdzie wcześniej był m.in. City Light Club. Od progu witają nas jasne wnętrza i bar serwujący kawy, herbaty, napoje zimne i słodkie przekąski. Za szklanymi drzwiami czekają zaś… koty.

W lokalu mieszka obecnie kilka kotów, zarówno młodych, jak i dorosłych. Można je głaskać, obserwować i bawić się z nimi, pod warunkiem, że same tego chcą. Obsługa pilnuje, aby nikt ich nadmiernie nie zaczepiał, bo choć to one są magnesem na klientów, ich komfort jest najważniejszy. Nie ma się więc co dziwić, że czasami na sali przebywa kilka z nich, a czasami żaden, bo wolą pospać w części dedykowanej tylko im. Bywa, że ktoś z obsługi zwróci nam uwagę na niewłaściwe zachowanie.

Każdy, kto chce wejść do strefy z kotami, musi zapoznać się z regulaminem, odkazić ręce specjalnym żelem, a czasem, gdy w środku jest za dużo ludzi, poczekać na swoją kolej. Ograniczony wstęp mają dzieci do 12 roku życia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Dariusz26

    Bardzo ciekawa inicjatywa, jestem Ciekaw czy u mnie pod Warszawą też powstanie taki lokal. Do tej pory korzystał będę z oferty http://www.tortyprawdziwe.pl/ która jest po prostu najbardziej atrakcyjna na moją kieszeń.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.