Wiadomości z Zabrza

Już w czwartek Zlot Food Trucków przy CH Platan

  • Dodano: 2021-06-08 14:30

Od czwartku 10 czerwca przy CH Platan na miłośników ulicznego jedzenia będą czekać food trucki z całej Polski. Mieszkańcy Zabrza przez cztery dni będą mieli okazję spróbować potraw z różnych stron świata.

W dniach 10-13 czerwca na górnym parkingu CH Platan odbędzie się Zlot Food Trucków Food Alert. Przyjedzie 12 ciężarówek z potrawami z 4 stron świata. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a między innymi będą to zapiekanki, burgery, dania kuchni azjatyckich, polskiej, francuskiej i meksykańskiej. Nie zabraknie też słodkości i lodów.

Godziny otwarcia food trucków

  • czwartek-piątek: 15:00-22:00
  • sobota: 12:00-22:00
  • niedziela: 12:00-20:00

Zlot Food Trucków - Food Alert w Zabrzu

Podczas zlotu jedzenie zapewnią: Burger & Catering Factory, Dim sum Factory, Fries Factory, Fura i Kura, Hot-Dog Truck, Mexico Foodtruck, Toten Ramen, Vive La France Food truck i Zapiekanka na kółkach. Z pewnością nie zabraknie też orzeźwiającej lemoniady, słodkości i lodów od Ice&Roll, Kurtosz Kołacz oraz Owoce na kółkach.

Dodatkowo, dla uczestników imprezy przygotowano konkurs, w którym do zdobycia jest Smaczny Box o wartości 50 zł. Aby go zdobyć, wystarczy dołączyć do wydarzenia „jeMY FEST w Platanie, czyli ZLOT FOODTRUCKÓW w ZABRZU!” na Facebooku, udostępnić je na swojej tablicy oraz zaprosić trójkę znajomych.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.