Wiadomości z Zabrza

Żarciowozy w Zabrzu, czyli szybkie dania z różnych krajów świata

  • Dodano: 2021-05-19 11:30

Nadchodzący weekend będzie obfitował w wiele atrakcji dla osób, które lubią dobrze zjeść i miło spędzić czas na mieście. Od piątku do niedzieli na promenadzie Areny Zabrze odbędzie się Zlot Żarciowozów.

W ten piątek, 21 maja, do Zabrza zjadą się Żarciowozy, czyli najlepsze food trucki. Impreza potrwa cały weekend, a przyjadą na nią wozy z różnych stron Polski wypchane pysznościami. Organizatorzy zlotu zapraszają na promenadę Areny Zabrze:

  • 21 maja w godz. 15.00 – 21.00
  • oraz 22 – 23 maja w godz. 12.00 – 21.00.

Podczas wydarzenia mieszkańcy Zabrza będą mieli okazję spróbować szybkich dań, charakterystycznych dla różnych krajów świata. Nie zabraknie amerykańskich burgerów, przysmaków kuchni meksykańskiej czy węgierskich langoszy. Na deser będzie można zjeść m.in. pyszne owoce w czekoladzie. Uzupełnieniem kulinarnej oferty ma być czeskie piwo i lemoniada.

“Żarciowozy”  to profesjonalna firma branży eventowej, zajmująca się na co dzień kompleksową organizacją zlotów foodtrucków oraz propagowaniem street foodu w Polsce. Wydarzenie jest przyjazne dla planety, ponieważ potrawy serwowane są w opakowaniach biodegradowalnych, a organizatorzy kładą duży nacisk na segregację śmieci.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.