Wiadomości z Zabrza

Już jutro otwarcie lodowiska w Zabrzu! [GODZINY OTWARCIA, CENNIK]

  • Dodano: 2023-12-01 13:30

Już wkrótce znów poślizgamy się na lodzie! MOSiR w Zabrzu poinformował, że miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli wskoczyć na lód już w najbliższą sobotę. Zabrzańskie lodowisko rusza już 2 grudnia!

Zabrzańskie lodowisko dostępne dla mieszkańców już od 2 grudnia!

Już w sobotę 2 grudnia otwarty zostanie tegoroczny sezon zimowy na lodowisku w Zabrzu. Podobnie jak w latach uprzednich ślizgawka znajduje się  na skwerze przy ul. Powstańców Śląskich. Lodowisko czynne będzie codziennie – przez 7 dni w tygodniu, tak samo jak znajdująca się przy nim wypożyczalnia łyżew.

– Cieszymy się, bo nadszedł ten magiczny czas - czas, abyśmy razem wrócili na lód i poczuli magię zimy! – przekazuje Miejskie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu. – Niech lodowisko stanie się miejscem spotkań i dobrej zabawy na lodzie! Zapraszamy serdecznie wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności, do wspólnego korzystania z lodowiska. Razem stworzymy niezapomniane zimowe wspomnienia! – dodaje.

Lodowisko w Zabrzu –  godziny otwarcia

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 21:00, a w weekendy od 9:00 do 21:00. We wszystkie dni ostatnie wejście na lód możliwe będzie o godz. 20:00.

Lodowisko w Zabrzu – cennik 2023/2024

W tym sezonie na lodowisku nie będzie obowiązywać zniżka dla mieszkańców Zabrza i obowiązują tylko dwa rodzaje biletów.

Za godzinę ślizgawki zapłacimy:

  • bilet normalny – 9 zł
  • bilet ulgowy – 5 zł

Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są: dzieci w wieku 7-17 lat, osoby uczące się w wieku 18-25 lat, emeryci, renciści i osoby z niepełnosprawnościami za okazaniem odpowiedniego dokumentu (legitymacja szkolna, legitymacja studencka, legitymacja emeryta, rencisty).

Wypożyczenie łyżew kosztować będzie 9 zł.

Już jutro otwarcie lodowiska w Zabrzu! [GODZINY OTWARCIA, CENNIK]

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również