Wiadomości z Zabrza

Górnik Zabrze już jutro podejmie Zagłębie Lubin

  • Dodano: 2020-07-17 13:00

Już w najbliższą sobotę, 18 lipca, Górnik Zabrze zagra na Arenie Zabrze z Zagłębiem Lubin.

Mecz w ramach 37. kolejki PKO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 17:30. W dalszym ciągu sprzedaż odbywa się wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem strony: www.bilety.arenazabrze.pl 

Jednocześnie przypomina się o nowych procedurach adresowanych do wszystkich kibiców, łącznie z karnetowiczami.

Przepisy i środki ostrożności nakładają jednak na klub obowiązek wprowadzenia działań, mających zwiększyć bezpieczeństwo fanów na trybunach. Wymusza to również zmianę dotychczasowych miejsc przypisanych karnetowiczom. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie kibiców Klub podjął decyzję o wyznaczeniu nowych miejsc dla posiadaczy karnetów. Wejście na mecz będzie odbywało się na podstawie bezpłatnego biletu, który możecie wydrukować sobie w systemie, podobnie jak miało to miejsce podczas meczu z Wisłą Kraków.

Każdy kibic musi mieć bilet na dane spotkania

Dotyczy to również karnetowiczów, którzy nie wejdą na mecz na podstawie karnetu! Karnety zostały wycofane z systemu, a każdy posiadacz wejściówki stałej będzie miał wskazane nowe miejsce, które musi zająć podczas meczu.

Nowy bilet znajdziecie w systemie w zakładce „Twoje Zakupy” po zalogowaniu się na swoje konto w systemie. Po wejściu do zakładki należy potwierdzić bilet!

Zaleca się, by taki bilet wydrukować we własnym zakresie i nie odkładać tego na dzień meczowy. Można tego dokonać również w punktach Górnika w Galerii Zabrze oraz Centrum Handlowym M1. W dniu meczu będą do Waszej dyspozycji kasy reklamacyjne, ale dla własnego bezpieczeństwa i uniknięcia zgromadzeń pod kasami sugerujemy, aby nie zostawiać tego na ostatni moment.

Każdy posiadacz karnetu, ma zapewnioną gwarancję, że otrzyma miejsce na tej samej trybunie na którą zakupił karnet, choć konieczność utrzymania regulaminowych odległości powoduje, że w dużej części przypadków będą to miejsca w innym sektorze (dotyczy głównie karnetów na B05, B06, B15 oraz B16).

Przypomina się również, że zajmowanie miejsc obok siebie dopuszczalne tylko i wyłącznie w przypadku rodzica/opiekuna z dzieckiem do lat 12.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie tylko on-line za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl
Kibice są zobowiązani do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos, do zajęcia miejsca na trybunach.
Kibice są zobowiązani do zachowania dystansu dwóch metrów od uczestnika imprezy w trakcie przemieszczania się po terenie stadionu.

Kibice są zobowiązani do stosowania się do komunikatów spikera oraz służb porządkowych.

Apeluje do kibiców aby monitorować swój stan zdrowia. W razie jakichkolwiek wątpliwości i gorszego samopoczucia prosimy, aby zrezygnować z udziału w meczu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.