Wiadomości z Zabrza

Festyn charytatywny "Ożywiamy Mikulczyce & ratujemy dziecka życie"

  • Dodano: 2021-09-17 12:30

W sobotę 2 października Stowarzyszenie MocnoSpołeczni zorganizuje festyn charytatywno-społeczny na rzecz walczącego z nowotworem 14-letniego Olafa z Mikulczyc. Przy okazji będzie też można świętować 70 rocznicę przyłączenia Mikulczyc do Zabrza.

Festyn na rzecz 14-letniego Olafa

Festyn odbędzie się w sobotę 2 października w restauracji Pod Wawrzynem w dzielnicy Mikulczyce. Jak przekazuje organizator – Ariel Rolnik, dla mieszkańców dzielnicy przygotowywany jest szereg atrakcji, w tym koncert, wspólne biesiadowanie, QUIZ o Mikulczycach i inne atrakcje. 

Organizator zaprasza wszystkich chętnych do uczestniczenia w festynie, a jednocześnie zaprasza również do pomocy przy jego organizacji. Chętne osoby powinny kontaktować się poprzez prywatny profil Ariela Rolnika na Facebooku.

14-letni Olaf z Mikulczyc walczy z rakiem już od 2017 roku. Przeszedł kilka operacji, jednak to wciąż nie koniec leczenia. Olaf potrzebuje pieniędzy na leczenie, leki, rehabilitacje i sprzęt rehabilitacyjny oraz stałą opiekę specjalistów. Wesprzeć go można poprzez internetową zbiórkę, dostępną TUTAJ.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również