Wiadomości z Zabrza

Dzielnicowi z drugiego komisariatu odwiedzili przedszkolaków

  • Dodano: 2022-05-02 08:00, aktualizacja: 2022-05-02 08:09

Dzielnicowi z drugiego komisariatu asp. Adam Górecki i st. sierż. Marcin Michalik odwiedził Przedszkole numer 46 w Zabrzu, gdzie przeprowadzili z dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa. Ponadto dzieci mogły zapoznać się z pracą policjanta i zadawać pytania na, które policjanci chętnie odpowiadali.

Spotkanie przedszkolaków z dzielnicowym

W minioną środę dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Zabrzu odwiedzili Przedszkole numer 46 w Zabrzu. W trakcie spotkania dzieci porozmawiały z dzielnicowymi o zasadach bezpiecznego zachowania w domu i na drodze. Szczególnie zwrócono uwagę na zachowanie dzieci w kontakcie z osobami obcymi. W trakcie spotkania dzieci mogły zadawać pytania i zapoznać się z pracą policjanta.

Na koniec mundurowi wraz z przedszkolakami udali się na krótki spacer, w którego trakcie dzieci mogły obejrzeć radiowóz. Dzięki tego typu spotkaniom, które na co dzień realizują dzielnicowi, świadomość zasad bezpiecznego zachowania rośnie wśród najmłodszego pokolenia. W przyszłości pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.