Wiadomości z Zabrza

Awanse na stanowiska kierownicze w zabrzańskiej komendzie

  • Dodano: 2021-07-19 08:30, aktualizacja: 2021-07-19 08:48

15 lipca w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie, związane z objęciem stanowisk kierowniczych w czterech śląskich jednostkach Policji. Zmiany kadrowe dotyczyły między innymi zabrzańskiej komendy. Rozkazy personalne o powołaniu i mianowaniu na wyższe stanowisko wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn.

Awanse w zabrzańskiej komendzie

Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn z dniem 15 lipca:

  • Powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu nadkomisarza Jarosława Bąka, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.
  • Powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu podinspektora Tomasza Melaniuka, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach młodszy inpektor Sławomir Zynek, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn życzył policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Gość

    Brak słów tylko się nagradzają ,a od trzech lat nie potrafią zrobić porządku z bezdomnymi którzy przy ul Broniewskiego śpią na i brudzą 10 piętro .

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również