Wiadomości z Zabrza

Awanse na stanowiska kierownicze w zabrzańskiej komendzie

  • Dodano: 2021-07-19 08:30, aktualizacja: 2021-07-19 08:48

15 lipca w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie, związane z objęciem stanowisk kierowniczych w czterech śląskich jednostkach Policji. Zmiany kadrowe dotyczyły między innymi zabrzańskiej komendy. Rozkazy personalne o powołaniu i mianowaniu na wyższe stanowisko wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn.

Awanse w zabrzańskiej komendzie

Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn z dniem 15 lipca:

  • Powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu nadkomisarza Jarosława Bąka, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.
  • Powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu podinspektora Tomasza Melaniuka, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach młodszy inpektor Sławomir Zynek, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn życzył policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Gość

    Brak słów tylko się nagradzają ,a od trzech lat nie potrafią zrobić porządku z bezdomnymi którzy przy ul Broniewskiego śpią na i brudzą 10 piętro .

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.