Wiadomości z Zabrza

Aplikacja "Zabrze w sercu Śląska" wyróżniona w konkursie "Róża Regionów"

  • Dodano: 2021-09-28 12:30

Zabrze dostało wyróżnienie w konkursie „Róża Regionów 2021” za aplikację mobilną „Zabrze w sercu Śląska”. 

Konkurs "Róża Regionów" organizowany jest przez redakcję Wiadomości Turystycznych. Ideą konkursu jest propagowanie działań władz samorządowych związanych z promocją turystyczną  okolicy oraz  docenianie najlepszych projektów i ich twórców. Promowanie i nagradzanie najlepszych projektów promocyjnych wspiera rozwój wysokich standardów prezentowania walorów turystycznych naszego kraju.

Do tegorocznej, 10. edycji konkursu "Róża Regionów" organizowanego przez redakcję Wiadomości Turystycznych, zgłoszono 63 produkty klasyfikowane i oceniane w 4 kategoriach: folder, projekt specjalny, seria wydawnicza oraz aplikacja mobilna. Wyłoniono czterech laureatów oraz wyróżniono 9 produktów. Zabrzańska aplikacja dostała wyróżnienie w kategorii „aplikacja mobilna”.

– Przygotowana przez Miasto Zabrze nowoczesna forma promocji została wyróżniona spośród blisko 70 polskich produktów turystycznych zgłoszonych w tegorocznej edycji konkursu. Największą konkurencję stanowiły inne aplikacje mobilne – przekazuje prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się w piątek 24 września w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Tour Salon.

Zabrze w sercu Śląska

Aplikacja mobilna „Zabrze w sercu Śląska” jest bezpłatnym przewodnikiem zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów. Znajduje się w nim oferta turystyczna, kulturalna, ciekawe miejsca w mieście i wydarzenia. Pełni również funkcję aktualnego kalendarza nadchodzących wydarzeń sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play oraz App Store.

Aplikacja "Zabrze w sercu Śląska" wyróżniona w konkursie "Róża Regionów"

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.