Wiadomości z Zabrza

Akcja krwiodawstwa z okazji urodzin Górnika Zabrze. Za donację darmowy bilet na mecz

  • Dodano: 2021-12-10 14:00

Klub zrzeszający kibiców Górnika Zabrze HDK "Trójkolorowi" w najbliższą sobotę organizuje akcję krwiodawstwa w naszym mieście. Dla uczestników darmowy bilet na niedzielny mecz i inne nagrody.

Urodzinowa zbiórka krwi „Trójkolorowych”

W sobotę 11 grudnia w naszym mieście odbędzie się akcja krwiodawstwa zorganizowana przez kibiców Górnika Zabrze zrzeszonych w Klubie Honorowych Dawców Krwi "Trójkolorowi". Krew będzie można oddawać od godziny 9:00 na obiekcie Walki przy ulicy Jaskółczej 40. 

Darmowy bilet na mecz Górnika Zabrze

Organizatorzy odpowiednio zachęcają i motywują, by wziąć udział w akcji. Każdy, kto to zrobi dostanie darmowy bilet na niedzielny mecz Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin. Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami od partnerów akcji.

Najbliższy mecz Górnika Zabrze w 18. kolejce PKO Ekstraklasy odbędzie się w niedzielę 12 grudnia o godzinie 17:30. Zawodnicy zmierzą się na zabrzańskim stadionie przy Roosevelta. Będzie to mecz urodzinowy, ponieważ za kilka dni, a dokładnie 14 grudnia Górnik Zabrze będzie świętował swój 73 jubileusz.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również