Wiadomości z Zabrza

Akcja charytatywna „Podziel Się Świętami Vol. II”

  • Dodano: 2021-03-31 13:15

Już 3 kwietnia w Wielką Sobotę będzie miała miejsce akcja „Podziel się świętami” organizowana przez fundację Stacja 6. Potrzebujący będą mogli liczyć na paczki z ubraniami i żywnością pod kościołem św. Anny w Zabrzu.

Święta Wielkanocne powinny być spędzone radośnie, dlatego fundacja Stacja 6 organizuje drugą edycję akcji „Podziel się świętami”, aby pomóc w ten świąteczny czas osobom samotnym i potrzebującym. Z zebranych środków najbardziej potrzebujący dostaną ciepłe posiłki oraz paczki z żywnością i odzieżą.

To już druga edycja akcji!

Pierwsza oficjalna akcja „Podziel się świętami” odbyła się w grudniu zeszłego roku. Ilość osób potrzebujących przerosła wtedy oczekiwania organizatorów.

- Byliśmy przygotowani na to, że w grudniu pomożemy kilkudziesięciu osobom. Tymczasem zgłosiło się do nas około 150 potrzebujących! - informują na swojej stronie internetowej organizatorzy akcji „Podziel się świętami”.

Jak wesprzeć akcję „Podziel się Świętami”?

Akcję możesz wesprzeć:

  • wpłacając środki na zbiórkę: Pomagam.pl,
  • przekazując fundacji wsparcie rzeczowe (koce, śpiwory, odzież, bieliznę, środki higieniczne, konserwy, słodycze itp.),
  • zostając wolontariuszem.
Akcja charytatywna „Podziel Się Świętami Vol. II”

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.