Więcej miejsc w żłobku przy ul. Andersa
„Nasze małe skarby – zwiększenie liczby miejsc w żłobku przy ul. Andersa 34 w Zabrzu”.
Miasto Zabrze pozyskało dofinansowanie do realizacji projektu „Nasze małe skarby – zwiększenie liczby miejsc w żłobku przy ul. Andersa 34 w Zabrzu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, poddziałanie 8.1.3. Zapewnienie dostępu do usług opiekuńczych nad dziećmi do 3 lat – konkurs.
Celem głównym projektu jest wspieranie rozwoju warunków do godzenia życia zawodowego i prywatnego mieszkańców Miasta Zabrze poprzez utworzenie 20 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w Filii Żłobka Miejskiego przy ul. Andersa 34. Projekt obejmuje prace adaptacyjne, zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych oraz pokrycie części kosztów związanych z bieżącym funkcjonowaniem nowych miejsc przez 12 miesięcy.
Szczegółowe informacje można uzyskać w poiniższym linku:



![Sobotnie Mikołajki w Zabrzu: Niezapomniane chwile z „Królową Śniegu” [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/967907.informacja.jpg)

![TOP wydarzenia w regionie – koncerty, spektakle i mikołajkowe atrakcje [05-11.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/03/1594031.informacja.jpg)

![Emocje, zabawa i kultura. Sprawdź, co dzieje się w regionie [28.11 – 4.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/04/833742.informacja.jpg)

![Wyłączenia prądu w Zabrzu. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [3.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/06/964051.informacja.jpg)




Dodaj komentarz