Rodzinny Koncert Kolęd i Pastorałek w Zabrzu
Rada Dzielnicy Kończyce zaprasza wszystkich mieszkańców Zabrza na wyjątkowe rodzinne spotkanie muzyczne, które odbędzie się 11 stycznia w Kościele Bożego Ciała w Zabrzu-Kończycach. Będzie to okazja do wspólnego kolędowania oraz kultywowania tradycji bożonarodzeniowych.
Program wydarzenia
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30 Mszą Świętą, która odbędzie się w oprawie góralskiej, wprowadzając uczestników w świąteczny nastrój. O godzinie 17:30 zaplanowany jest koncert kolęd i pastorałek, w którym wystąpi Kapela Mała Jetelinka z Jaworzynki. Zespół zaprezentuje repertuar inspirowany góralską tradycją i kulturą, tworząc niezapomnianą atmosferę świąt.
Wydarzenie ma charakter otwarty i jest skierowane do wszystkich mieszkańców Zabrza. To doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną i sąsiadami, ciesząc się wspólnym śpiewaniem i dzieleniem się radością świąt.


![Wyłączenia prądu w Zabrzu. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [25.02 - 27.02]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/06/964051.informacja.jpg)


![[BRAK WOLNYCH MIEJC] Spacer z historią w tle. Zajrzyj do wnętrza Ratusza w Zabrzu](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/02/Kopia-%E2%80%93-tlo1-2026-02-20T082629.031-870x440-1.png)












Dodaj komentarz