Prace na osiedlu Helenka-Zacisze na finiszu!

Czas czytania: 1 min.

Budowa 4 nowoczesnych budynków wielorodzinnych wchodzących w skład osiedla Helenka – Zacisze powoli się kończy. W przeciągu kilku miesięcy nowi lokatorzy otrzymają klucze do swoich nowych mieszkań!

Prace niemal zakończone

Jak informuje Agnieszka Rupniewska, prezydentka Zabrza, ZBM-TBS Zabrze przekazało, że w pełni wykonano już prace związane z instalacjami, a ku końcowi chylą się także prace elewacyjne. Obecnie trwa malowanie, układanie płytek ceramicznych na podłogach i w łazienkach. 

Przypominamy, że w skład osiedla Helenka-Zacisze wchodzą 4 nowoczesne wielorodzinne budynki mieszkalne z windami, znajdujące się przy ulicy Niepokólczyckiego 33, 33A, 35 i 35A. Łącznie w ramach inwestycji powstaną 64 mieszkania, po 16 w każdym z budynków. Do dyspozycji mieszkańców będzie 90 miejsc postojowych z możliwością odpłatnego wynajmu, w tym 2 miejsca ładowania samochodu elektrycznego.

Wszystkie mieszkania na osiedlu zostały już wynajęte – w ciągu kilku najbliższych miesięcy lokatorzy będą mogli się wprowadzić!
 

Magdalena Świerczek
Źródło: FB Agnieszka Rupniewska

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe