Mecz Górnik Zabrze – Legia Warszawa już 27 lutego
Najbliższa sobota będzie dniem pełnym sportowych emocji, które z pewnością dostarczy kibicom mecz 19. kolejki PKO Ekstraklasy, jaki zagra na Arenie Zabrze Górnik Zabrze z Legią Warszawa.
Początek meczu w sobotę (27 lutego) o godzinie 20.00.
Sędzią głównym tego spotkania będzie Bartosz Frakowski z Torunia. 34-letni arbiter w przeszłości wielokrotnie sędziował mecze Górnika Zabrze w Ekstraklasie. Będzie to szóste spotkanie pomiędzy Górnikiem i Legią, które poprowadzi sędzia Frankowski.
Pełna obsada sędziowska meczu Górnik Zabrze – Legia Warszawa:
Sędzia Główny: Bartosz Frankowski
Asystent 1: Marcin Boniek
Asystent 2: Jakub Winkler
Sędzia Techniczny: Sebastian Krasny
VAR / AVAR: Tomasz Musiał / Adam Kupsik
Tagi:
górnik




![Poczuj klimat świąt! Imprezy i wydarzenia w regionie [12–18 grudnia]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/2147595751.jpg)

![TOP wydarzenia w regionie – koncerty, spektakle i mikołajkowe atrakcje [05-11.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/03/1594031.informacja.jpg)












Komentarze (1) DODAJ