Letni seans pod chmurką w Parku Miejskim – “Green Book’ na dużym ekranie

Czas czytania: 2 min.

W piątek 18 lipca 2025 roku o godz. 21:30 mieszkańcy Zabrza będą mogli spędzić wyjątkowy wieczór w Parku Miejskim przy ul. Dubiela. Na dużym ekranie wyświetlony zostanie film „Green Book” – poruszający komediodramat nagrodzony trzema Oscarami, w tym za najlepszy film.

Film z przesłaniem

„Green Book” w reżyserii Petera Farrelly’ego to historia niezwykłej przyjaźni, która rozkwita mimo uprzedzeń i różnic społecznych. W rolach głównych wystąpili Viggo Mortensen i Mahershala Ali – ich kreacje aktorskie zostały docenione przez widzów i krytyków na całym świecie.

Seans w ramach projektu „Śląskie. Dla Kobiety”

Wydarzenie jest częścią projektu „Śląskie. Dla Kobiety” realizowanego przez Zarząd Województwa Śląskiego, we współpracy z Miastem Zabrze i Silesia Film. Wstęp na seans jest bezpłatny, a dla widzów przygotowano 100 leżaków. To doskonała okazja, aby w letni wieczór odpocząć na świeżym powietrzu w towarzystwie dobrej historii filmowej.

W razie niepogody – możliwa zmiana terminu

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany terminu wydarzenia w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych. Aktualne informacje będą publikowane na stronie internetowej Miasta Zabrze oraz w mediach społecznościowych miasta i Punktu Informacji o Mieście.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe