Wiadomości z Zabrza

Zimowe trasy koncertowe najlepszych grup kabaretowych i stand-uperów

  • Dodano: 2020-02-04 09:15

Pierwszy kwartał roku to intensywny czas dla polskich stand-uperów, grup kabaretowych i wszystkich artystów, którzy z nowym materiałem ruszają w trasy po kraju. Jakie atrakcje czekają nas, widzów? Na co warto się wybrać jeszcze w styczniu? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.

Stand-up

Polska scena stand-upowa z każdym rokiem prężnie się rozwija. Nic w tym dziwnego – artyści zapewniają świetną rozrywkę na najwyższym poziomie, powalają swoimi przemyśleniami, trafionymi w punkt tekstami, rozkładają na łopatki puentami. Z nimi nie można się nudzić! W noworocznych występach będziecie mogli podziwiać rzutki umysł i giętki język najlepszych polskich stand-uperów. Z nowym repertuarem w Polskę rusza Rafał Pacześ, którego zobaczycie w programie pod tytułem „Zoba co jes”. Nowe show przygotował również Piotr ZOLA Szulowski – będziecie mogli podziwiać go w programie zatytułowanym „Granice Wytrzymałości”. Dla miłośników stand-upu atrakcyjna będzie również impreza BANG 2 „Premiery 2020”, która odbędzie się w następujących polskich miastach: Częstochowa, Bydgoszcz, Szczecin, Włocławek, Warszawa, Katowice, Łódź i Gdańsk. Bilety na stand up do kupienia na stronie internetowej https://biletyna.pl/stand-up. Warto się pospieszyć, gdyż chętnych na te widowiska jest zwykle więcej niż dostępnych miejsc.

Zimowy repertuar dla dzieci

W kinach i na deskach teatrów mali również znajdą coś dla siebie. Świnka Peppa „Wielka Niespodzianka” na dużym ekranie, ale także #kopciuszek, „Piotruś Pan” „Wanna Archimedesa” wystawiane przez Teatr Kapitol przeniosą dzieci do krainy magii i czarów. Warto aktualizować wiedzę o repertuarze, zaglądając również do lokalnych kin, które na okres ferii zimowych szykują dla najmłodszych zawsze coś specjalnego.

Premiery kinowe stycznia dla dorosłych

Po wielu latach na wielki ekran powraca kontynuacja kultowej produkcji lat 90. „Psy 3. W imię zasad”, bo o niej mowa, zaprezentuje Wam ulubionych aktorów w dobrze znanych odsłonach. Cezary Pazura i Bogusław Linda – ulubieńcy publiczności – sprawią, że te kilkadziesiąt minut w kinie będzie niezapomnianych.

Trasy najlepszych polskich kabaretów

Warto z humorem wejść w nowy rok! Pomogą w tym znakomici polscy artyści, który rozbawią Was do łez. Zapowiada się świetna zabawa. W noworoczny nastrój wprowadzi Was Kabaret Moralnego Niepokoju z programem „Tego jeszcze nie grali”, ale także Kabaret Smile z repertuarem „Tu i teraz”. O odgrzewanych kotletach nie może być mowy również w przypadku Kabaretu Neo-Nówka, który zaprezentuje swój „Żywot Mariana”. Pełen świetnego humoru, rozluźniający, ale i refleksyjny – nowy program Neo-Nówki na pewno Was nie zawiedzie. Polska Noc Kabaretowa to wydarzenie, na które czeka wielu. Przed widzami impreza, która wprowadzi w doskonały nastrój, rozładuje napięcie i pozwoli – choć na chwilę – zapomnieć o problemach dnia codziennego. Wieczór poprowadzi Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, co gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. To będzie czarująca noc kabaretowa!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.